Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość M

Skrzywienie penisa a stosunek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość M
Http://img710.imageshack.us/i/dsc00114kn.jpg/,czy to skrzywienie w górę jest duże i będzie przeszkadzało w odbyciu stosunku? I czy wraz ze wzrostem penisa krzywizna się powiększa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Nie jest to duże skrzywienie i nie powinno stwarzać problemów podczas stosunku. Krzywizna nie powinna się już zwiększać. Jest to stan prawidłowy. Narządy rodne kobiety również są odpowiednio wygięte/pochylone, a nie idealnie proste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość M
A więc niewielkie skrzywienie u mężczyzn jest normalnym stanem? Ja sobie wyobrażam,że im bardziej penis rośnie tym skrzywienie jest większe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
tak to normalny stan, jeśli skrzywienie nie utrudnia życia seksualnego to wszystko jest w porządku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Konrad
Witam. Mam następujący problem...Od pewnego czasu niepokoję się stanem mojego penisa. Byłem u urologa specjalisty w sprawie mojego skrzywienia prącia do dołu i powiedział, że jest to lekkie, 15 stopniowe skrzywienie, w miejscu troszeczkę bliższym brzucha niż 1/3 długości prącia. Dodatkowo mój penis posiada lekkie 3-5 stopniowe skrzywienie w lewo. Wszystko byłoby ok, gdyby nie własnie to skrzywienie w lewo. Od tego czasu nurtuje mnie jedno pytanie: Czy to ogolne skrzywienie w lewo i do dolu moze przeszkadzac w stosunk? Sam lekarz nazwal je lekkimi skrzywieniami. Nigdy nie miałem żadnego stosunku płciowego i jest to bardziej problem psychiczny, który próbuję rozwiązać. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Konrad
Dodam jeszcze, że chodzi mi o te skrzywienia w pełnym wzwodzie, bo nie napisałem tego w głównym poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób członka http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.