Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Nieznośny zapach spermy i penisa pomimo higieny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
Witam, moje pytanie jest dośc krępujące, ale licze na radę. Od pewnego czasu zauważyłem że z moim ukłądem moczowo- płciowym dzieje się coś nieodbrego. Pieczenie przy oddawaniu moczu, częste korzystanie z wc. (zrobiłem badanie moczu, a potem posiem - wszytsko w najlepszym porządku) Teraz, po wytrysku odczuwam dziwny zapach nasienia oraz po samym wytrysku ból prawego jądra, dodam ze myje penisa, a on i tak ma nieznośny zapach. chciałbym wiedzieć co to moze być i prosił bym o rade. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To najprawdopodobniej stan zapalny najądrza. Pieczenie podczas oddawania moczu wskazuje na zapalenie cewki moczowej, stąd stan zapalny drogą wstępującą mógł zająć również nasieniowód, najądrze, jądro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Jakie leki mogły by być skuteczne w tym przypadku? Jakie badania pozwolą to zweryfikować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej wykonać badanie ogólne moczu, ewentualnie posiew moczu i być może spermy. Leki to zazwyczaj antybiotykoterapeutyki stosowane w zakażeniach dróg moczowo-płciowych. O wszystkim jednak musi zadecydować lekarz prowadzący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Niestety(tak jak napisałęm) badania moczu są wzorcowe. Wiec lekaże uważają że sobie wmawiam. Prosze co to moze być skoro badania moczu są ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kirło
Odżywianie niewłaściwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Gdzie w legnicy mozna zrobic badania , czy jestem zarażony jakas choroba ponieważ uprawialem sex bez zabespieczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rob
a ja polecam bez gadania zrobić posiew na bakterje w nasieniu od kopa bez kombinacji mi wyszedł gronkowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.