Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z lewej strony brzucha


Gość wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pyanie : na wysokosci brzucha pepka moze troszke nizej z lewej strony , mam to od jakiegos czesu i nie jest to po jedzeniu ani niczym szczegolnym wydaje mi sie ze czesto to sie dzieje gdy np wsiadam do auta , nie wiem moze cos wtedy uciskam czy cos, ale bol pozostaje potem nadal... co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6 miesiecy boli mnie z lewej strony, dokładnie pod rzebrami i promieniuje do okolic pępka, czasmi rowniez do plecow. Robiłam wszystkie wyniki i wyszły dobrze oprocz amylazy w moczu pierwszy wynik 546, drugi 499. Bardzo sie denerwuje czy to jest jakis problem z trzustka? Od swojego lekarza nie uzyskałam żadnej odpowiedzi tylko przepisał mi KREON i kazał zastosowac diete. Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź na usg jamy brzusznej, jak trzustka - to na pewno wykaże,jeżeli jednak wyjdzie wszystko ok to pewnie czeka Cię wizyta u gastrologa i być może gastroskopia jak lekarz uzna to za konieczne. Ja też miałam takie bóle i w końcu okazały sięto probl. dwunastniczo- żołądkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądałem wszystkie wątki na tym forum. Mam problem, ponieważ.. od jakiegoś czasu boli mnie po lewej stronie brzuch. Mam 19 lat. Robiłem usg, wynik: w normie (rozszerzona błona śluzowa żołądka) . Mam sińce pod oczami (siedzący tryb pracy, silny stres. Mój kał jest ciemny (nie czarny, ciemny brąz). Zacząłem się tym faktem przejmować, więc przeszedłem na diete lekko strawną, tzn jakieś wafle ryzowe, woda, gotowane rzeczy, kał powrócił do jasnego koloru. Teraz zacząłem normalnie jeść (smażone rzeczy) i znowu zaczeło mnie boleć po lewej stronie i kał wrócił do ciemno brązowego koloru. Jego kształt jest normalny, nie wypróżniam się codziennie (ale to już mam od dzieciństwa). Nie jest to ból piekący ani silny, określibym to jako dyskonfort. Ból nie przeszkadza mi w nocy. Nie wiem co dalej mam robić. Proszę o poradę. Z góry dziękuje. Pozdrawiam Aha - zapomniałem dodać. Mam żółty nalot na języku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×