Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Dziwne krosty na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Mam na penisie krosty pod skórą w czasie wzwodu bardzo je widac są twarde prubowałem je *wycisnąc* wychodzi z nich troszke białej *mazi* i nic dalej są. Co to moze byc? prosze o pomoc! :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To mogą być prosaki, których nie da się usunąć dostępnymi metodami. Zwykle znikają same w miarę dojrzewania gruczołów łojowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Radek
mam kilka malych kropek na penisie sa to dokladnie 3 blisko siebie sa wielkosci główki od szpilki koloru skóry.Mam pytanie co to jest i czy jest zarażliwe i czy moze sie dalej roznościć?proszę dołaczyć zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin88
Lekko podgrzany sok z cytryny z 1 łyżką soli. Lekarz mi zalecił smarować penisa codziennie i po 2 tygodniach jak ręką odjąl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Prawdopodobnie mówisz o gruczołach, które posiada każdy mężczyzna. U jednych są bardziej widoczne u innych mniej. Teraz wyobraź sobie, że ktoś doradzi Ci je wycisnąć. To tak jak by Ci ktoś doradził usunąć sobie nos. Tak na prawdę to nikt nie wie co masz bo tego nie widać. Pójdź z tym do lekarza a nie pytaj na forum bo sobie rzeczywiście jaką krzywdę zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.