Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anonim

Skóra na żołędziu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonim
Witam Mam 12 lat.Przez kilka lat miałem stulejkę,ponieważ nie wiedziałem co to jest. Mój problem polega na tym,ze kiedy zdejmuję napletek to biała skóra zakrywa mi rowek za żołędzią.Ostatnio kawałek tej skóry mi się odlepił.Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jakoś trudno mi zrozumieć Twój opis całej tej sytuacji. Napletek czyli skóra pokrywająca żołądź prącia - powinien swobodnie zsuwać się za żołądź do rowka zażołędnego. Jeśli tak się dzieje to wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
A ja chyba rozumiem o co mu chodzi. Odchodzi za rowek ale dalej nie może bo jest przyklejona ? Ja tak miałem i mi się sama odkleiła... Najlepiej tego nie robić samemu, a jak już to pod wodą ciepłą i delikatnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
Tak właśnie o to chodzi tylko nie wiedziałem jak to napisać,dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
To chyba rzadki przypadek, bo do tej pory nie znałem nikogo po za mną. U mnie to częściowo samo się *odkleiło* a resztę to trochę sam pomogłem. Troszkę bolało, ale nie było żadnych efektów ubocznych : krwawienia, obrzęków. Ale na Twoim miejscu nie brał bym ze mnie przykładu bo nie wiem jak jest u Ciebie. Z tym chyba do lekarza trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosc
biała skóra ? Może to mastka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość afro
witam mam proble niche misie zsuwać napletek poczas podnoszenia sie prącia a jak już sie zsunie to na żądle jest zasinienie to źle pomocy plis czekma na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzysiek
mam tak samo skóra mi się przylepiła do rowku i niechce cię odkleić prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TrO
Ja mam ten sam problem. Mam 13 lat i jak sciągam skórę, to zostaje na mniejszej połowie żołędzia skura, jest przyklejona i jak próbowałem ją odewrać to boli. Moze ktoś powiedzieć jak mogę odkleić tą skóre bezboleśnie i samemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.