Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aleksandra

Ból kości przedramienia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra
Witam od kilku miesięcy mam silne bule prawego przedramienia a dokładnie kości promieniowej, mam uczucie jak ktoś dłubał by mi w kości i uczucie ciepła, ostatnio nieczuła jak wypuściłam kubek z ręki a czasami drętwieje mi ta ręka.Proszę wyjaśnienie moich dolegliwości z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Bardzo możlie,że ma pani porażenie nerwu promieniowego. Niezbędna jest pomoc lekarska .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra
Serdecznie dziękuje za udzielenie informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra
A co to może oznaczać i jak się to leczy bo usiłowałam szukać czegoś w internecie ale są tylko przyczyny tej choroby i czy jest to coś poważnego? dziękuje z góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Porażenie nerwu promieniowego,może ograniczać ruchomość ramienia,przykurcze palców,osłabienie dłoni i ucisku.W zależności od zaawansowania choroby*unieruchomienie ręki i fizjoterapia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra
Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość irek.z pisza
nerw promieniowy nie do odnowienia jesli jest urwany lekarz urwal mi nerw sam pol roku zaczyna sie martwica ja juz mam i wiem co to jest lekarz do tego sie nie przyzna co zrobil ci co nas lecza nie nadaja sie nawet na wetyryniarza on mojeg kota lepiej zadba nisz nas gosc miala raka i dotej pory zyje a miala raka sutka mie przejmoj sie nie tez sie nie przejmuje morze trafimy na dobrego lekarza i nie martw sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosiaczekk
Witam. Od pewnego czasu miewam silne bóle kości przedramienia szczególnie w lewej ręce, na dodatek muszę dodać że często mam silne lecz krótkotrwałe bóle kości ale na całym ciele... rodzice twierdzą że przesadzam ale ja się martwię... jakie badania powinnam wykonać żeby dowiedzieć się co mi jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość barbara
najbezpieczniej zrobić markery Jest to badanie z krwi, które pokazuje czy są tkanki rakowe. Jest ich kilka na różne narządy. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pg
Witam Od wczoraj mam silne bółe przedramienia żadne maści nie pomagają co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janek
Sepuku złuku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość #file_links[*C:Linkdonor.txt*,
&#1075*&#1086*&#1089*&#1090*&#1080*&#1085*&#1072*&#1103* &#1056*&#1086*&#1079*&#1072* http://buycookies.info/ ----------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość #file_links[*C:Linkdonor.txt*,
&#1075*&#1086*&#1089*&#1090*&#1080*&#1085*&#1072*&#1103* &#1056*&#1086*&#1079*&#1072* http://bigwork.info/ ----------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.