Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość irek

Duspatalin a ból brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość irek
Czy lek duspatalin moze spowodowac bol brzucha ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość haemophilus
Duspatalin, czyli mebeweryna działa rozkurczająco na mięśnie gładkie i łągodz dolegliwości bólowe. Raczej nie powinna powodować bólu brzucha ale mu zapobiegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irek
to czemu od kad zaczelam brac lek to zaczal mnie bolec brzuch i mam nabrzmiały ? dodatkowo zazywam Posterisan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość haemophilus
Posterisan to lek zawierający hydrokortyzon, martwe bakterie Escherichia coli może to jest powodem dolegliwości. Najlepiej skonsultować się z lekarzem, który przepisał leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×