Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dariaaa

Ból klatki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dariaaa
Prosze o powiedzenie mi o czym moga swiadczyc bole , nie trwajace wiecej niz 3 minuty , o malym nasileniu , bez dusznosci itp . w klatce piersiowej po lewej stronie , czy to moze byc serce ? lecz nie mecze sie szybko czy tez moge biegac , nic mnie wtedy nie boli , tylko czasami cos mnie tam zlapie.... prosze mi powiedziec jaki objawy daje chore serce ?? dziekuje ps, dodam ze czasami odczuwam bol przy schylaniu sie ... mam 22 lata -kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Mogą to być oczywiście objawy związane z choroba serca. Na początku takie schorzenia właśnie trzeba by wykluczyć, gdyż objawy jakie Pani opisują mogą na to wskazywać. Najlepiej w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza rodzinnego. Na pewno Panią zbada, być może zadecyduje o wykonaniu EKG. Jeśli wykluczy się schorzenia serca z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że jest to neuralgia (samoistne podrażnienie nerwów) nerwów międzyżebrowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elzbieta
neuralgia ciezka depresja szybka diagnoza super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.