Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zmartwiona

Bóle jamy brzusznej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwiona
Dobry wieczór , jestem mlada kobieta mam 19 lat , i od 3/4 miesiecy bole w nadbrzuszu , tzn , dokladnie po lewej i prawej stronie żeber , raz myslalam ze to watroba , lecz na drugi dzien , nic po prawej stronie mnie nie bolalo , zas przeszlo na strone lewa...i tak w kólko od 3/4 miesiecy , 4miesiece temu strasznie zmarzlam , i mialam bol brzucha , ale nad ranem po przebudzeniu sie bylo juz wszystko wporzadku , pozostal lekki bol jaki miewam teraz , ten bol przychodzi i zarazem po kiku minutach czasami po sekundach zanika , dziwne jest takze ze oprocz tych boli , nie jest ze mna zle , mam na mysli zle samopoczucie czy jezeli chodzi o toalete . Naczytalam sie teraz w internece ze to moze byc jakis nowotwor , TRZUSTKA , JELITA GRUBEGO (nie mam krwi w kale , sluzu itp , jest wszystko wporzadku ) , ŻOŁĄDEK (nie wymiotuje,nie czuje sie zle) , oraz myslalam ze to rak WĄTROBY ... bylam u lekarza 4 miesiece temu , przebadal mi brzuch , powiedzial ze nic nie czuje , i wszystko co powiedzialam , zareagowal usmiechem i powiedzial jestes zdrowa jak ryba , ludzie w twoim wieku zaczynaja dopiero zyc , a nie mysla o smierci...i skierowania nie dał na badania-9p9o9wi9edzi9al9 ze mam przysc z nowotworami za paredziesci lat.... lecz ten bol nadal jest , fakt faktem nie jest duzy , moge jesc wszystko , nie pije alkoholu , nie palilam nigdy , prosze o odpowiedz , czy naprawde moge miec zmoimi dolegliwosciami jakis nowotwor ? oraz prosze mi podpowiedziec , gdzie mozna wyczuc powiekszona watrobe oraz śledzione , oraz dzie znajduje sie Trzustka ? bardzo dziekuje , oraz przepraszam ze tyle sie rozposalam. ZYCZE SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Proszę zaufać lekarzowi, który Panią badał. Skoro powiedział, że wszystko jest w porządku to tak zapewne jest. Nowotwór może istnieć i można wcale nie mieć żadnych dolegliwości, to przypadek. Każdy z nas musiałby ciągle się badać i to dokładnie, aby wykluczać ciągle nowotwory. Proszę nie wpadać w panikę. Aby dokładnie określić stan narządów w jamie brzusznej trzeba by wykonać USG, TK, gastroskopię, kolonoskopię. O tym musi zadecydować lekarz prowadzący. Na temat usytuowania narządów w jamie brzusznej można poczytać na stronach zajmujących się anatomią patrz np.: http://www.anatomia24.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.