Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Andrzej

Skrzywienie penisa w lewą stronę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej
Witam, mam krzywego penisa w lewa stronę i mam obawy czy będzie jakaś szansa żeby członek był lekko skrzywiony i mógł się wydawać prosty ? Chodzi mi jasno o to czy jest coś takiego jak prostowanie penisa i co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
zwykle penis jest krzywy lekko w lewą stronę z tego powodu, że lewe jądro jest niżej niż prawe, aby go trochę wyprostować po prostu przekładają go na prawo jak najczęściej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość przemek
moze masz tak przez to ze czesto miewasz go wlasnie ulozonego na ta wlasnie strone ?? czesto tak i tez bywa, najlepiej, nie nos zbyt obcislych majtek , oraz proboj go ukladac na srone prawa lub na srodek , ps, nie ma sie czym martwic , prawie wszyscy faceci tak maja , nie jestes jedyny ! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Witam mój penis jest skrzywiony w lewo i to na tyle ze mam pewne obawy co do niego co mam zrobić ? proszę doradzić jakieś sposoby na wyprostowanie jego do minimalnego skrzywienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nieosiągalny
Witam mój penis jest skrzywiony w lewa stronę i chyba przez to mam szybsza erekcje i z tego jestem bardzo zawiedziony no i jeszcze mam problem z ściągnięciem skóry z nasienia jak spoczywa to mogę zsunąć a jak stoi na baczność to nie mogę mam 3 problemy proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.