Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jakie badanie sprawdza stan drożność drenu od zastawki?


Gość seba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć jakie badanie sprawdza stan drożnośc drenu od zastawki przy wodoglowiu? jakie to jest badanie lub badania i czy wogóle istnieje możliwość sprawdzenia czy dren od zastawki będzie działał dobrze albo też nie działa proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Badanie rezonansem magnetycznym jest lepsze czy raczej się nie wykonuje takie badania w wodogłowiu.A chciałbym się jeszcze dowiedzieć jeden neurpchirurg stwierdził że moje wodogłowie jest niektywne ponieważ nie powiększają mi się komory jakie są cech narastającego wodoggłowie bo neurochirurg z kliniki w poznaniu powiedział źe widizi u mnie cechy aktywnego wodogłowia i konieczna jest tomografia głowy a neurochirurg z jarocina ani nie chciał słyszeć o nowym badaniu Tk dlaczego dezycja Pani Neurochirurg z Poznania jest inna nie rozumiem tego?Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czemu decyzje są inne, musi Pan zdawać sobie sprawę, że w medycynie nie ma ewidentynych zasad postepowania i czasami nie tylko opiera się na wiedzy medycznej swoje decyzje, ale także na praktyce i doświadczeniu. Pisze Pan do portalu chirurgii ogólnej, nie zajmujemy się tutaj szczegółowo neurochirurgią. Radzę wybrać sobie jednaego zaufanego neurochirurga i spełniąć jego zalecenia i jemu zadawać te pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×