Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marcin

Puchnięcie i ból penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin
Witam. Ostatnio obserwuje coś niepokojącego. Napletek jest napuchnięty i w końcowej części wygląda jak galareta. Poza tym czuję ból przy dotykaniu go jak również ból żołędzi. Ostatnio też żyły (grzbietowa )jest bardziej widoczna a w miejscu gdzie rozdziela się na dwie inne wygląda jak spuchnięte koło. Do tego często chodzę do wc i oddaje dziwnie żółty mocz. Odczuwam też szczypanie w cewce. Byłem już raz opuchnięty i dostałem furaginum. Smaruje sie clotrimazolum. Co mi jest? Ostatnio po prysznicu chodziłem po tych mrozach. Tylko to mi przychodzi na myśl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Prawdopodobnie doszło do zapalenia cewki moczowej. Trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Może będzie konieczne wykonanie badania ogólnego moczu i zastosowanie antybiotykoterapii. O wszystkim zadecyduje lekarz po badaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
mam podobny problem :( też mię szczypie gdy oddaje mocz też mocno żółty tylko mię w dodatku od czasu do czasu mię swędzi . nie mogę ściągnąć nap latka a i zauważyłem jakąś dziwną wydzielinę na bieliźnie jak by ropa i często się penis przykleja do bielizny . co to może być !! pomocy !! z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majki
Jak wyżej to zapewne zapalenie cewki moczowej. Skonsultuj się z urologiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.