Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to ból trzustki?


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 21 lat , i pewien problem , otóż czasami ale naprawde czasami odczuwam lekki bol po lewej stronie obok pępka i w rogu zebrowym lewym ... boje sie ze to trzutka .... lecz innych objawow nie mam , tzn : wymioty , poty nocne , spadek masy ciala , zóltaczka , cukrzyca itp... bardzo bym prosila o udzielenie odpowiedzi , gdzie i jak boli trzustka , czy w moim przypadku moze to byc rak ? dodam ze ten bol nie jest silny , i nie boli kazdego dnia.... mam taki bol od ok 2 miesiecy , i po wybraniu antybiotyku na migdaly , bol minal ale po tygodniu powrocil oraz takze pomaga i nie boli mnie na drugi dzien gdy na noc wypije mięte lub rumianek. z gory dziekuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że te dolegliwości pochodzą ze strony trzustki. Najlepiej w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza, który po badaniu wyjaśni sytuację. Mnie bez badania trudno określić co się dzieje. Takie dolegliwości jakie Pani opisuje mogą raczej wskazywać na patologię w zakresie żołądka, dwunastnicy, kręgosłupa, śledziony lub tez być zwykłymi nerwobólami. Celem uściślenia diagnostyki należałoby wykonać np. USG jamy brzusznej, gastroskopię czy też RTG kręgosłupa. O wszystkim musi zadecydować lekarz po badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×