Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamila

Częste i silne bóle brzucha oraz podbrzusza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamila
Witam. Mam 18 lat i od prawie roku wystepuja u mnie czeste i silne bole brzucha i podbrzusza. Pare miesiecy temu wykryto u mnie wrzut na zoladku ktory zostal wyleczony przynajmniej tak lekarze powiedzieli. W wakacje natomiast dostalam krwotoku z narzadu plciowego po badaniach stwierdzono ze na jednym jajniku mam torbiela a drugi jajnik mi obumarl przez co jestem teraz bezplodna i nie mam w ogole okresu. Dodam ze torbiel rowniez zdaniem lekarzy zostal wyleczony. Przed wykryciem tego mialam czeste i nieregularne miesiaczki. Mam rozne objawy takie jak wymioty (czasami wymioty krwia ale to przed wykryciem wrzodu na zoladku), krwawienie z nosa, mdlosci, zawroty glowy, omdlenia, zamazany obraz przed oczami, silne i czeste bole brzucha i podbrzusza. Prosze o pomoc bo nie wiem co robic. Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila
Aha ostatnio miewam rowniez goraczke, zmeczenie, brak humoru, oslabienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być wynik niedokwistości związanej z krwawieniem. Radzę powtórzyć badania krwi tj. morfologia z pełnym rozmazem oraz usg brzucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.