Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Natalia

Wyczuwalne guzki w okolicach jajników

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia
Ostatnim razem podczas kąpieli wyczułam po lewej stronie podbrzusza w okolicach jajników pewną gulkę... Zastanawiam się co to może być. Strasznie boje sie isc z tym do lekarza. Jeżeli jest pan w stanie odpowiedzieć mi na moj problem...bardzo bym prosiła o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno w tej sprawie należy skontaktować się bezpośrednio z lekarzem. Bez badania trudno mi określić co to może być. Być może to powiększony węzeł chłonny, tłuszczak lub włókniak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola
Ja też dzisiaj wykryłam mały twardy guzek w tym samym miejscu, w dodatku boli..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość justyna
Mam podobny problem nie dawno wyczułam dość spory guz w okolicach lewego jajnika jest bolesny i tkliwy.Jestem po dwóch cesarskich cięciach ostatnie było trzy lata temu -czy to mogą być zrosty?a może coś poważnego?Miałam też problemy z piersią,został usunięty guz wielkości orzecha rok pózniej miałam operowaną szyjkę macicy.Czy to może mieć coś wspólnego z tamtymi guzami?Czy to może być rak jajnika?Proszę o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.