Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość co to moze byc

Guz pod lewymi żebrami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość co to moze byc
Wyczułam dziś guz z przodu pod lewymi żebrami. Nie boli on i można go wyczuć raczej tylko jak jestem na wdechu. Z drugiej strony nie wyczuwam nic takiego. Czy to groźne? Mam 18 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi powiedzieć bez badania. Najczęściej w tej okolicy lokalizują się tłuszczaki lub włókniaki. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem ogólnym. On po badaniu wytłumaczy czym może być ten guzek i zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kajtek
co moze oznaczac guz z przodu,z boku w okolicy zebra jest szpiczasty.czy moze to oznaczac przerzut z raka pluc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kobieta , 20lat
Ja tez posiadam takiego guzka . Zauwazylam go 2dni temu...boje sie co to moze byc . Mam 20lat i na ogol bywam bardzo zdrowa . Postanowilam ze jesli choc troche cos sie z tym guzkiem zmieni odrazu pedze do lekarza . Narazie jest on nie przeszkadzajacy ani dokuczliwy wiec oby tak zostalo i zniklo bez sladu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.