Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Przemek

Inefiltratio carcinomatosa-carcinoma planoepitheliale keratodes g2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemek
witam mam prozbe czy ktos moze mi przetlumaczyc to rozpoznanie *inefiltratio carcinomatosa-carcinoma planoepitheliale keratodes g2* dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
naciek nowotworowy - rak płaskonabłonkowy rogowaciejący G2 (2 stopień zaawansowania histopatologicznego w skali 3 stopniowej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość przemek
dziekuje serdecznie i jeszcze jak ktos cos wie wiecej o tym mozna tu wkleic link do tematu lub napisac cos wiecej dziekuje Mam jeszcze kilka pytan. Bo nie do konca rozumiem odpowidzi czyli jest to nowotwor stopnia 2? .Czy jest to do wyleczenia i czy stopien 2 z 3 jest bardzo zly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przemek
Mam jeszcze kilka pytan. Bo nie do konca rozumiem odpowidzi czyli jest to nowotwor stopnia 2? .Czy jest to do wyleczenia i czy stopien 2 z 3 jest bardzo zly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weieslaw
jest do wyleczeni tylko trzeba znajsc dobrego onkologa imiec kase

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata z Łodzi
Mój tata ma tego wstrętnego raka! Inefiltratio carcinomatosa-carcinoma planoepitheliale keratodes g2może ktoś się wyleczył, dajcie namiary na dobrego lekarza onkologa! Jest po drugiej operacji i nie wiadomo co będzie dalej? pomóżcie Jestem z Łodzi ale miasto nie gra roli. Pozdrawiam Beata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.