Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawienie z okolicy odbytu


Gość Aga z Warszawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga z Warszawy

Mam problem otoż od jakiegoś czasu z odbytu leci mi krew, nie boli mnie nic ale zauważyłma że mam malutką dziurkę i to z niej mi ta krew leci. Co to może być i jak to wyleczyć???proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elwira grudziadz

dzis usiadlam sie na toalete przy odaniu stolca lecialam mi krew ciurkiem ostanio gdy poszlam pisiu naprezylam sie i krew poleciala mi z odbytu nie boli nie swedzi co to jest boje sie nie mialam nigdy stosunkow analnych to sie zaczelo po malej lewatywie kiedy nie moglam oddac stolca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja od wczoraj zauwazylam ze podczas wyprozniania leci mi kilka kropel krwi z odbytu, nie ze stolcem, ale sama krew, lub tylko gdy sie podcieram, na wkladce nic nie mam plam. Do jakiego lekarza powinnam sie udac?? Od razu do specjlisty?? Pomozcie, jestem strasznie zaniepokojona:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast mam podobny problem-otóż mam zaparcia i przy podcieraniu jest krew na papierze...ale oprócz tego pęka mi skóra między pośladkami przy samym odbycie...co to może być??? dodam jeszcze że taką kulkę przy odbycie miałam i swędziało i piekło mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamila---==---

ja właśnie przed chwilą sie załatwiałam i miełam letkkie zatwardzenie jak się załatwiłam to pełno kwi było niewiem czemu jeszcze mie brzuch przesto boli niewiem czemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, wczoraj rano, kiedy bylam zalatwic swoje potrzeby fiziologiczne z odbytu leciala mi krew jak w czasie intensywnej miesiaczki . . . Pozniej tez, lecz potem jak by przestalo. Natomiast wieczorem mojue majtki jednak byly troszke zakrwawione . . . A kiedy bylam w toalecie przed snem i tylko posiedzialam chwile, gdyz chcialam sprawdzic czy jeszcze krwawie, tej krwi bylo duzo . . . Dzis natomiast bylo jej znacznie mniej . . . Czy to moze byc rak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marecky

ja natomiast mam podobny problem do waszych, ale ZALECAM wizyte u specjalisty jak najszybciej. kiedys to okazalo sie zapalenie załądka i dwunastnicy tym razem jak pojde do lekarza to az sie boje, jezeli byliscie juz u lekarza to podzielcie sie ta opinia ja jak wruce tez opisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 28 lat nie zawsze ale co jakis czas odczuwam swedzenie odbytu i mam malo twarda kulke przy odbycie przy oddawaniu stolca leci mi gesta krew mialam juz tak pare razy gdy przejdzie to ta twarda kulka juz nie jes twarda tylko mi tak wiotczeje tak jak by sie wysuszyla prosze pomozcie co to jest macie moze jakies domowe sposoby zeby sie tego pozbyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej 5228953

Witam mam 20 lat od jakoś pół roku mam krwawienia przy oddawaniu kału :/ to było tak dosyć sporadycznie ale od 13 sierpnia (2011) jest to codziennie tylko wtedy gdy oddaje kału nic mnie nie boli nie mam zaparć... Krwi jest bardzo dużo woda w toalecie jest krwisto czerwona tak jak krew z żył... Boje się co z tym zrobić... Jutro idę do lekarza... prosił bym o jakieś informacje na ten temat gdzie z tym iść dalej albo jak wyglądają te badania... Moje nałogi: papierosy nie zażywam żadnych narkotyków i nie pijam alkoholi... jeśli chodzi o stres to troszkę tego było... z góry dziękuje bardzo... GG: 5228953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłam w łazience siedziałam i wydalałam ,wstałam i zobaczyłam że w toalecie jest dużo krwi ,lecz wcześnie nic nie czułam .....od razu zaczełam szukać czegoś o tym w internecie ....Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hemoroidami walczę od wielu lat. Najlepsze efekty daje zachowanie maximum higieny, podmywanie się po oddaniu stolca oraz prysznic z myciem odbytu rano i wieczorem przed snem. Pomimo tego, zdarza się sporadycznie, że krew sie pojawi po zatwardzeniu, ale jest o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×