Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość sara

Leukoplakia na ściance szyjki macicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sara
Mam zdjagnozowaną leukoplakię na ściance szyjki macicy( miałam kolposkopie* wynik cyt II). Miałam mieć usuwaną, ale lekarz stwierdził, że lepiej tego nie usuwać a jedynie obserwować, minoł rok a białe rogowacenie powiększa się. Co mam w tej sytuacji zrobić? czy każdą taką zmianę trzeba usuwać? i jaka metoda będzie najskuteczniejsza. Z góry dziękuję na odpowiedź SARA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
patrz: http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/archiwum/553_leukoplakia.html Zmiany takie powinny być usuwane - duże ryzyko zrakowacenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Witam.Po badaniu histopatologicznym dowiedzialam sie,ze mam leukoplakie.Nic nie moge w internecie na ten temat znalezc.Mam 35 lat i lekarz jest zdziwiony,ze w tym wieku to mam.Bede obserwowana na razie.prosze o jakies wiadomosci na ten temat.Dziekuje,Ania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jadwiga
leukoplakie leczy sie w szpitalu Bródnowskim w Warszawie .Słyszałam ,że również w Bytomiu ale musiałabym poszukać w dokumentach adresu. Pozdrawiam Jadwiga z tym samym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.