Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Damian

Niewielkie wybrzuszenie pod pępkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian
Mam nie wielkie wybrzuszenie około 6 cm pod pępkiem, które przebiega przez prawie całą szerokość brzucha. Nie odczuwam w tym miejscu żadnego bólu, wybrzuszenie nie jest nawet widoczne gołym okiem. Miejsce to nie jest jakoś twarde, tylko normalne tak jak mięśnie brzucha. Czy to może być przepuklina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to rozstęp mięśni prostych brzucha albo przepuklina, a być może np. tłuszczak. Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie bez badania. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dorcia
Dziendobry ja trzy lata temu urodzilam curke od porodu mam zamiast normalnego pepka to jest gula narazie mnie nic nie boli ale obawiam sie ze to jest przepuklina pepkowa. czy musze isc do lekarza obecnie mieszkam w angli. prosze o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak, trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. Prawdopodobnie jest to właśnie przepuklina pępkowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Witam od jakiegos czasu zaobserwowałem niewielkie wybrzuszenie z prawej strony pępka w dotyku wybrzuszenie jest bez czucia i niekiedy odczuwam niewielki ból przewaznie podczas jazdy samochodem czy moze mi ktos doradzic pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.