Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magda

Ból w pachwinie u kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda
Mama 20 lat od bardzo długiego czasu boli mnie prawa pachwina co to może być nie byłam u ginekologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba w tej sprawie udać się najpierw do lekarza rodzinnego. Może to zwykłe zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych. Trudno odpowiedzieć bez badania. Na pewno należałoby także udać się na kontrolę do ginekologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulina
mam ten sam problem bylam juz u ginekologa w sprawach ginekologicznych jest wszystko dobrze poza malym zapaleniem Boli mnie pachwina raz po prawej stronie raz po lewej ogólnie odczuwam ból takze w podbrzuszu i mam silne skurcze co to moze byc? powinnam isc do lekarza rodzinnego czy mi w tym pomoze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno trzeba w tej sprawie udać się jeszcze do lekarza rodzinnego. Skoro ginekologiczne wszystko jest w porządku to takie objawy mogą np. wskazywać na problemy związane z jelitem grubym. Być może konieczne okaże się wykonanie USG jamy brzusznej i być może kolonoskopii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna
witam mam ju&#380* do&#347*&#263* boli mnie prawa pachwina mam powiekszone wezly chlonne które mnie pal&#261* robi&#322*am ju&#380* usg jamy brzusznej . usg pochwy morfologie ob wszystkie badania s&#261* dobre z moczu wysz&#322*o &#380*e to zapalenie uk&#322*adu moczowego bra&#322*am 3 antybiotyki i nic nie pomog&#322*o . co mam robi&#263* czy to moze by&#263* co&#347* powaznego ? prosz&#281* o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.