Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Artur.

Pobolewanie i dyskomfort pachwiny, czy to przepuklina?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur.
Witam Od 10 miesięcy, 3 razy w tygodniu intensywnie uczęszczam na siłownię. Dotąd nie miałem żadnych problemów ale ostatnio zacząłem nowe ćwiczenie związane z brzuchem i podbrzuszem po którym czuję pobolewanie i nieokreślony dyskomfort w okolicy pachwiny. To nie jest ból ale coś jakby szczypanie. Chciałem nadmienić że w przeszłości również często uczęszczałem na siłownię (ćwiczyłem z dużymi ciężarami), trenowałem karate i grałem w koszykówkę i nigdy nie miałem takich objawów jak teraz. Dodam że nie byłem jeszcze u lekarza. Czy to może być przepuklina czy może naciągnięcie jakiegoś mięsnia lub ścięgna? Jak to zdiagnozować i czy mogę nadal wykonywać inne ćwiczenia? Dziękuję za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez badania co może się dziać. Najlepiej w tej sprawie udać się do chirurga. Zwykłe badanie ręką z reguły wystarczy, aby ocenić co się dzieje. Takie objawy rzeczywiście mogą świadczyć o pojawieniu się przepukliny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.