Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tomek

Zaczerwienienie na mosznie i penisie po zabiegu przepukliny pachwinowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomek
Trzy dni temu mialem zabieg przepukliny pachwinowej lewej z uzyciem siatki jednodniowy z znieczuleniem ogolnym.Mam zaczerwienienie na mosznie i troche na penisie od strony naciecia ktore ma podobno 4,5 cm.To zaczerwienieni wyglada ze pod skura jest krew.Drugi problem to bol a dokladniej klucie i pieczenie w miejcu opatrunku gdy sie lekko smieje lub wezme glebszy oddech.Niewiem czy to jest w miare normalne czy mam sie tym martwic.Biore lek przeciw bolowy i antybiotyk. mam 27 lat. Dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To bardzo wczesny okres pooperacyjny. Takie dolegliwości jak Pan opisuje mogą się utrzymywać nawet do 2 tygodni. Biorąc leki jak wyżej w pełni zabezpiecza się Pan przed zapalenie i zakażeniem rany. W przypadku wątpliwości radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotr
Mam ten sam problem, pewnie krew w trakcie operacji dostala sie do moszny i teraz ulega resorpcji. Jest 10 dzien po operacji i zaczerwienie wyglada nieco lepiej. A zaczerwienie na penisie moze byc wynikiem tego ze ktos usilnie sie o niego wspieral. (Spekuluje, bo zebra tez mnie bola, wiec z pewnoscia wspierano sie o nie) Niebawem beda mi scigac szwy, wiec jak bedzie cos niepokojacego, to dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.