Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Artur

Guz na mostku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur
Witam. guz na mostku w górnej jego częci czy moze być spowodowany? pojawił sie nagle i jest widoczny przez skóre. dziekuje za chęć odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi cokolwiek napisać konkretnego bez badania. Jaka jest dokładna lokalizacja guza, czy guz jest na skórze, czy pod skórą, czy związany jest z kością, ruchomy, czy nieruchomy, miękki, czy twardy, jaka jest skóra nad guzem? Informacje powyższe nic nie mówią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
guz jest w górnej części na łączeniu żeber z mostkiem. guz jest pod skórą ziwązany z kościa nie przesuwa się nie boli jest twardy odczuwam go tylko przy dotyku. żądnych zmian skórnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do chirurga. Jeśli zmiana wychodzi bezpośrednio z kości (trzeba wykonać RTG) - może to być kostniak. Nie pomogę Panu bez badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
A czy jest to poważna sprawa? Czy miał Pan kontakt już z takim czymś? Dziękuje że Pan miał czas i chęć udzielić mi rad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
A może to z uderzenia jakiegos powstało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andzrej
Witam.Mam ten sam problem przez parę lat,nie chodziłem z tym do lekarza.Przy nacisku w to miejsce trochę mnie pobolewał ale nie przeszkadzało mi to w normalnym życiu.Po nabraniu powietrza w płuca uwidaczniał się znacznie,niedawno przez przypadek gdy naciskałem tego guza poczułem lekki ból i chrupnięcie,tak jakby coś pękło.Guz wpadł do wewnątrz jest nie widoczny ale czuję teraz lekki ból w tym miejscu.Jeżeli nic nie będzie się działo to na pewno dam sobie spokój.Kiedyś to skontroluję u lekarza .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.