Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość michał

Bąbel, guzek na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michał
Witam. Wczoraj jakieś 30 min. po kąpieli zauważyłem po prawej stronie penisa trochę pod żołędziem takie coś jak bąbel. Nie wiem czy aby dokładnie to jakiś bąbel, ale jest to chyba najbardziej do tego zbliżone. Albo mi się wydaje, albo podczas gdy się zaczynam to dotykać to robi się trochę większy. Tak było wczoraj wieczorem, bo byłem zaniepokojony i dotykałem to cały czas i tak jakby to nabrzmiało, ale jak wstałem już rano to było mniejsze. Od razu napiszę, że na goły rzut oka jest to trudno dostrzec, bo jest to bardziej pod skórą. Nie jest to twarde, ani nie boli jak dotykam. Może to jakieś chwilowe zapalenie? Bo tak nagle skąd to się mogło wziąć? Z góry dziękuję za odpowiedz. edit. załączam zdjęcie jak to mniej więcej wygląda. Musiałem ściągnąć naskórek, bo dopiero w tej posycji najbardziej to widać. http://www.imagebam.com/image/f45b3559582670

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michał
Ok, niezmiernie mi miło, że nikt nie odpisał... ale już po problemie. Zniknęło samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Radek
Po jakim czasie to znika? Niestety też mi to wyskoczyło :( i bardzo mnie martwi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.