Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomasz

Guzek w środku prącia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasz
Witam. Mój problem dotyczy guzka wielkości ziarenka grochu wewnątrz prącia. Wyczuwalny jest lekko z prawej strony, podczas wzwodu trudniej go wyczuć. W czasie wzwodu z kolei boli najbardziej. Guzek ten jest bardzo twardy, nie sposób go *ścisnąć*. Boli przy naciskaniu. Przeglądając pytania na forum nie trafiłem na podobne, większość z problemów postawionych na forum dotyczy guzków na zewnątrz prącia, bądź zmian naskórnych. Nie przyjmuje żadnych leków, nie ma możliwości też fizycznego nadwyrężenia.Pojawił się ok 3 dni temu, bez żadnych zmian w diecie, stylu życia i pracy, poprostu z niczego. Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić co to może być bez badania bezpośredniego. Może to jakiś włókniak lub tłuszczak chociaż nie powinny takie zmiany powstawać w takim szybkim tempie. Może to jakiś ogniskowy stan zapalny. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wik
Muszę przyznać, że coś takiego powstało też u mnie. Miesiąc temu gdy brałem prysznic wyczułem podobne, małe stwardnienie wewnątrz prącia. Dzień wcześniej nic nie miałem. Nie zmieniałem nic w trybie życia, nie biorę leków, powstało z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.