Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wojtek

Guzek po środku penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek
Witam mam pytanie i prosił bym o poradę bo jestem zaniepokojony, zauważyłem Wczorak na moim penisku tak mniej więcej po środku po lewej stronie jakąs czerwoną golke , czasami czuje jakby to pulsowało kiedys tez to zauważyłem ale mniejszą i nie czerwoną co prawda przedwczoraj ją scisnołem myślałem ze to zwykły syfek taki jak nieraz wyskakuje na twarzy i tak jakby dzisiaj się powiekszyła pyzatym, a dzisiaj jeszcze stwardniało troszeczke, przedtem jakos nie zwróciłem szczególnej uwagi na to myślałem ze to zniknie, ale niestety nie znikło *( I Niewiem co mam z tym robic do kogo się zgłosic czy to jest niebezpieczne czy mam się martwic tym */?? Dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Zapewne to zaczopowany gruczoł łojowy w stanie zapalnym. Należyta higiena tej okolicy powinna spowodować wycofanie się samoistne takiego guzka zapalnego. Jeśli w przeciągu tygodnia to nie nastąpi radzę w tej sprawie skontaktować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek
Dziekuje bardzo za odpowiedz i rade Mam nadzieje ze to szybko sie wycofa. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.