Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ELA

Zgrubienie pod raną po cesarskim cięciu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ELA
Dziendobry Minely 3 lata od kiedy mialam cesarskie ciecie.Zawsze po lewej stronie nad rana bylo wieksze zgrubienie ale z czasem zrobila sie kulka dosc twarda.Co to moze byc??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może w tym miejscu powstała przepuklina w bliźnie pooperacyjnej. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ELA
dziekuje za odpowiedz....chce jeszcze dodac ze ta kulka nie jest bardzo duza moze wielkosci dwoch ziaren grochu,Napewno konsultacja lekarza bedzie potrzebna...dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba rzeczywiście z tej sprawie skonsultować się najlepiej z chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daltona
ja jestem 3,5 tyg po cesarce i na linii blizny pod skórą po prawej stronie jest wyczuwalne zgrubienie, taka jakby kulka i czasem strasznie rwie. Ból w tym miejscu już buł wyraźnie odczuwalny w kilka godzin po operacji, ale dopiero niedawno to zgrubienie wyczułam. Co to może być? Przepuklina czy zrosty? Prosze o Odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malwina
to moze byc guz mialam to przeszlam 12 operacji bo nikt mi w pore nie pomógł mialam pompe w brzuchu koszmar teraz mam otwarta rane mecze sie z tym pol roku i konca nie widac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola
ja mam to samo, powiedzieli endometrioza, boli mnie to czasem bardziej czasem mniej, a od cięcia cesarskiego minęły 4 lata, a i powiedzieli mi,że jak boli to rzeba to wyciąć, ale nie jest to groźne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.