Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna

Ból po prawej stronie w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna
Obecnie jestem w 23 tygodniu ciązy od 2 dni mam ból po prawej stronie w okolicy wyrostka robaczkowego jest on silny w momecie kiedy wykonuje jakies ruchy np; wstaje unosze pupe czasami jak wstane to nie moge sie wyprostowacrobiono mi usg ale oni nie widza poniewaz dziecko zasłania, z dzieckiem jest wszystko ok. bardzo prosze o porade wypisano mnie ze szpitala a bol nadal jest nachodzi i ustepuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Takie bóle w ciąży są normalne i często spotykane.Uciski ciąży na nerw.Prosze być w kontakcie z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola
tak skarbie w czasie ciąży miałam takie same objawy ,o mały włos miałabym operację na wyrostek okazało się ,że to zastój moczu właśnie w prawej nerce a ból niestety promieniuje w dół najczęsciej zastoje tworzą się właśnie w PRAWEJ NERCE w czasie ciąży ,ale oczywiście zgadywać można dużo co do anatomi to uczyłam się jej ,mam wykształcenie medyczne, ale wiedza to jedno a doświadczenie drugie Usg ,ale czy ktoś badał nerki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mewa
jestem przypadkiem,któremu w piątym miesiącu ciąży zrobiono operację usunięcia wyrostka , oczywiście w pełnej narkozie, dziecko urodziło się zdrowe i dziś jest świetną i bystrą sześcioletnią dziewczynką, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwona
to są podstawowe objawy zapalenia wyrostka robaczkowego Zdrówka życzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga
witam ja też miałam zastój moczu w prawej nerce, chcieli mnie nacinać i odsączyć mocz przez cewke moczowa albo z boku. Niezgodziłam sie na to ze względu na dziecko nie ufam na tyle lekarzą zeby w czasie ciąży robili na mnie operacje. mogłam stracić nerke ale mam przecież drugą. Na szczęście do tego nie doszło i po porodzie wszystko wróciła do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jaga
Ja tez mialam straszne bole po prawej stronie (25 tc)... Najpierw podejrzewali kolke nerkowa - zastoj moczu najpierw w 1, pozniej juz w 2 nerkach, nawet cewnik nie pomagal! Bole minely po jakims czasie... za jakis czas znow z bolami i powiedzieli ze rwa kulszowa, wyrostek robaczkowy albo znow zastoj! Dodatkowo zaczely sie skorcze i strasznie spadla ilosc czerwonych krwinek za to wzrosla ilosc bialych:( Zapadla decyzja ze trzeba ciac (pelna narkoza). Po *otwarciu* wyszlo na jaw ze to czterokrotne skrecenie prawych przydatkow! Calkowita martwica i krwotok wewnetrzny... Musieli usunac prawe przydatki :*( To co wycieli mialo wielkosc 2 pomaranczy! Nikomu nie zycze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.