Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kasia

Krótkotrwały kłujący ból przy zmianach pozycji, nerki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia
Nie wiem czy w dobrze wątek umieściłam ale nie mam pojęcia z czego może wynikać mój ból. Od jakiegoś dłuższego czasu sporadycznie przy zmianach pozycji lub przeciągania się pojawiał się krótkotrwały kłujący ból w dolnej części pleców (prawa i lewa strona) promieniujący do brzucha.Było to tak krótkie,że nie przykładałam do tego wagi. Ostatnio miałam problemy z częstym oddawaniem moczu, przy którym towarzyszył mi ból. Robiłam nasiadówki przeszło mi to, ale pojawił się znowu ból w dolnej części pleców (prawa i lewa strona) przeszywający do brzucha tym razem już stały. Chciałabym wiedzieć czy to jest związane z zapaleniem pęcherza czy mogę mieć coś z nerkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno bez badania potwierdzić Pani przypuszczenia. Na pewno miała Pani objawy związane ze stanem zapalnym dolnych dróg moczowych. Warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym, wykonać badanie ogólne moczu, usg jamy brzusznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tadeusz
mam problem z krotkotrwalym bolem z prwaej dolnej strony w plecach, najbardziej odczuwam to przy zmaianie pozycji kiedy spie. to juz trwa od kilku tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Takie bóle są raczej związane z patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Dobrze by było wykonać RTG tego odcinka kręgosłupa i najlepiej bezpośrednio w tej sprawie skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.