Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Dziwny ból po lewej stronie nadbrzusza i podbrzusza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Witam. Od jakiegoś czasu nęka mnie ból, który występuje po lewej stronie nadbrzusza i podbrzusza. Czasem przechodzi na plecy na wysokości połowy żeber przy kręgosłupie po lewej stronie, poniżej łopatki. Im więcej o tym myśle to bardziej i częściej boli. Dodatkowo czuje jakbym miał napiętę w brzuchu mięśnie po tej stronie. Bardzo często ból się pojawia zaraz po posiłku. Maleje jak rozluźnie mięśnie. Bardzo się boję nowotworu, dlatego mam pytanie - czy są to objawy jakiegoś nowotworu? Czy ktoś się spotkał z takimi dlegliwościami? Jestem osobą zestresowaną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej skonsultować się z gastroenterologiem. To może być zespół jelita drażliwego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zygmunt
mam ból lewej strony brzucha od ok 10 lat .robiłem badanie krwi czy niema niedokrwistości i jest ok,robiłem też usg kiedyś i ok.może to być jelito wrażliwe czyli dietka ,promieniowanie od kręgosłupa albo stres ja nauczyłem się z tym żyć ale podkreślam nigdy nie bolało mnie bardzo mocno i nie jest to ból codzienny.raz boli 2, 3 dni i przestaje na kilka.wiele jest przyczyn bólu i nie musi byc to rak.zbadaj krew na poczatek niedokrwistośc jest sygnałem że coś się dzieje.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.