Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

Aktywność fizyczna po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka
Witam, w styczniu 2010 r. ma wyznaczony zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową. Aktualnie jestem po atak , który miał miejsce 4 dni, czuje się dobrze. Czy do czasu zabiegu mogę chodzić na saunę, basen, aerobik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli dolegliwości nie utrudniają funkcjonowania jak najbardziej można przed zabiegiem uprawiać sport.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja, 25lat
Witam, w poniedziałek miałam usuniet laparoskopowo woreczek. We wtorek wróciłam juz do domu. Zdjecie szwów mam wyznaczone na poniedziałek czyli 7dni po zabiegu. Ale w poniedziałek wybieram sie juz do pracy, wydaje mi sie ze sie nie przeforsuje bo moja praca polega na przesiedzeniu za biurkiem 4-5godzin, zadnego wysiłku fizycznego. Prosze mi natomiast powiedziec jak wyglada sprawa powrotu na basen, solarium? Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
ja też jestem 10 dni po laparoskopi czuje się świetnie i chciałabym wrócić do pracy na basen i solarium tylko nie wiem czy mogę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.