Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Pieczenie i swędzenie nad penisem w wyniku przedźwignięcia się

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Kilka miesięcy temu przedźwignąłem się. Od razy poczułem, że coś jest nie tak. Miałem wrażenie miękkich nóg, a na podbrzuszu pod skórą czułem dziwne pieczenie i swędzenie, zwłaszcza nad penisem. W nocy najprawdopodobniej miałem gorączkę, ale niestety nie miałem dostępu do termometru. Objawy nie ustępowały, a nawet pojawiały się nowe - wychodzące żył na penisie, powiększony węzeł chłonny w pachwinie i ból w mosznie podczas wytrysku.Poszedłem do lekarza rodzinnego. Nie potrafił postawić diagnozy, ale profilaktycznie przepisał Diclac. Brałem go przez tydzień. Sytuacja się poprawiała do momentu masturbacji.Po niej nastąpiło nasilenie objawów. Poszedłem z tymi dolegliwościami do chirurga i urologa. Obaj zalecili badanie krwi i moczu. Badania nic nie wykazały. Z czasem zacząłem leczyć się sam. Od trzech tygodni się nie onanizuję oraz smaruję podbrzusze i penisa żelem Lioton 1000, który wyraźnie pomaga, ale nie likwiduje objawów do końca. Zwłaszcza swędzenia na podbrzuszu (uczucie to nasila się przy noszeniu ciasnych spodni). Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W zasadzie taki problem jest trudny do rozwiązania internetowo. Być może powinien Pan zgłosić się jeszcze do dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Swędzenie odczuwam pod skórą, więc chyba jednak nie jest to sprawa dla dermatologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To nic, że pod skórą. Nerwowy odczucie świądu rzutują ze skóry - to problem dermatolgiczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nieznający się
Witaj kolego, według mnie to będziesz miał przepuklinę!!! Idź do lekarza i skonsultuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Imie
tez mam czesto takie bule po wysilku, jednak mi po nocy przechodza, to objawy przepukliny wedlug mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.