Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maciej

Powiększanie penisa przez ćwiczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej
Mam pytanie czy powiększenie penisa jest tylko możliwe przez operacje ?? czy można powiększyć go przez ćwiczenia których mnóstwo można znaleźć w internecie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Przez ćwiczenia raczej nie uzyska się efektu powiększenia członka. patrz strona: www.penis.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Mój penis podczas wzwodu ma 14 cm długości. Czy istnieje mozliwośc przedłużenia penisa np za pomocą cwiczeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Witam, ćwiczenia na powiększanie penisa działają tylko trzeba długo trenować. Najlepsze to ściąganie pierścienia ok. 30min. w wannie + dokupić do tego expander i zakładać go na całą noc, po ok. 6-12miesiącach widać duże efekty *] Mój penis przed ćwiczeniami miał ~15cm grubość 12cm, po roku czasu 18,5cm i 14cm obwód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marecki
Racja ja trenuje przy pomocy pompki wodnej, pod prysznicem lub w wannie. http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-2508-Bathmate-Hercules-Hit-.html Efekt widoczny był już po 2 miesiącach ćwiczeń. Członek powiększył się o jakieś 1,5 cm w obwodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Darek
Ja swojego powiększałem kuracją SizePower. Naprawdę działa. Wcześniej miałem zaledwie 11 cm we wzwodzie. Po trzech miesiącach zażywania SizePower mam prawie 15 cm! W końcu zadowalam moją kobietę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lolp
A Ja nie muszę się truć by zaspokoić kobietę, 26cm w zupełności wystarczy. A jeśli chodzi o **ćwiczenia** to wpisz po prostu w google, ćwiczenia na mięśnie kegla dla mężczyzn i będziesz miał. Nie są one trudne a naprawdę działają wystarczy poświęcić troche czasu i czekać na efekty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość farmazony
Ani tabletki sizepower ani ćwiczenia nie powiększają penisa!to ściema

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Duzyisprawny
U mnie nic sie nie powiekszalo dopoki nie poznalem http://extralarge.pl/. Jedyny ktory mnie zrozumial i powiekszyl mi ptaszka. Dozgonne dzieki extralarge. Jestes wielki ,doslownie:D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marianek
Od jakiegos czasu korzystam z tego produktu: http://extralarge.pl/ i musze przyznac ze mimo ze bylem sceptyyczny to napradwde dziala, mozna smialo brac ,niczego sie nie bac:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Darro22
Oczywiscie ze wielkosc ma znaczenie! Jest na to sposób: Extra large sa najlepsze! Ich dzialanie mozna juz po poltora miesiaca dojrzec i wlasnym oczom sie nie wierzy w to co sie widzi. Penis jakiego nigdy wczesniej sie nie mialo i widzialo tylko w najlepszych filmach dla doroslych. extralarge.pl/ ,zajrzyjcie na strone i przekonajcie sie sami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 25latek
Mam 25 lat i od dawna zmagam sie z kompleksem malego penisa. Dzieki Extra Large to sie zmienilo. Zyskalem pewnosc siebie i cm w spodniach. Jestem wdzieczny producentom ze cos tak dobrego. Wiem,ze to dziala...http://extralarge.pl/- polecam w ciemno!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ***funnybunny**
Extralarge mam wrazenie ze stanie sie markowym swiatowym produktem. Wszystko na to wskazuje i to pod kazdym wzgledem. Jakosciowym, cenowym,skladnikowym. Mam nadzieje ze bede mial mozliwosc wkrotce go na sobie wyprobowac i poznac jego dzialania. Jest naprawde najlepszy pod kazdym wzgledem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kopulator
Srodek eXtra large jest dlatego dobry bo ma swoja renome juz i jest faktycznie najbardziej wszechstronny i zrobiony bardzo profesjonalnie. Dopracowany kazdy element ktory daje pozniej takie efekty zadziwiajace wrecz ,jednak absolutnie mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość REDMAN
na erekcje jak i na powiekszenie penisa fajnie dziala EXTRA LARGE ,sprobujcie sie z nim zapoznac:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

Widzę, że wszyscy polecają jakieś środki, ale osobiście mam pewne uprzedzenia do nich. Stosowałem jeden z wyzej wymienionych i niestety, rezultaty były zerowe. Dlatego też, zainteresowałem się tematem ćwiczeń na powiększenie penisa. Zastanawia mnie - czy to wszystko jest bezpieczne?

Gdyby ktoś nie wiedział to chodzi mi o tego typu ćwiczenia:  http://meskaenergia.pl/cwiczenia-na-powiekszenie-czlonka/

Słyszałem, że seksuolodzy mogą dać wytyczne? Czy to jakiś mit? Czy prawda?

Z góry dzięki za podpowiedzi!

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.