Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kasia

Szwy nierozpuszczalne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia
Witam! W marcu tego roku poddałam się korekcji odstających małżowin usznych. Dzisiaj rano mój mąż zauważył, że za jednym uchem odstaje mi szew (nierozpuszczalny), który został prawdopodobnie przeoczony przez lekarza. Jakie mogą być skutki tak długiego nie usunięcia szwa? W jaki sposób będzie on teraz usunięty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czy on jest nierozpuszczalny to nie wiadomo. Są szwy rozpuszczalne, które jednak rozpuszczają się np. dopiero po roku. Trzeba w tej sprawie udać się w miejsce, gdzie była Pani operowana. Najczęściej taki szew tylko przycina się bardzo krótko (tak, że chowa się pod skórą) i sprawa jest załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
jest to na pewno szew nierozpuszczalny. Jego końcówka nie wystaje, on jest po prostu wyraźnie zarysowany tuż pod skórą ( widać nitkę z pętelką).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika
Ja żyje ze szwem w brzuchu po operacji wyrostka juz 4 rok niestety teraz zaczął mi dokuczać ponieważ strasznie kłuje ... powodzenia w usunięciu !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.