Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Robert

Guz między członkiem a łonem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert
Dzień dobry. Mój problem zaczął się nie całe miesiąc temu, rano zauważyłem kroste między członkiem a łonem (na zgięciu penisa lecz Tam gdzie on się zaczyna od strony brzucha) wycisłem ją i z perspektywy czasu żałuje tego. Po ok. tyg zaczęło się to powiększać, teraz jest to wielkości małej fasoli ok 0,8mm dł a szer 0,5 mm *guzek* jest twardy i jakby spuchnięty i obolały (przy dotknięciu boli) nie ukrywam że próbowałem go ponownie wycisnąć, lecz wyszło troszeczkę mazistej substacji ale to nie wpłynęło na wielkości. Mam 16 lat i bardzo się niepokoje i proszę o jak najszybsza odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Prawdopodobnie trzeba będzie użyć środków przeciwzapalnych (np. antybiotyków stosowanych miejscowo).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert
Ale czy to coś groźnego ? czy jest moźliwość leczenia domowymi sposobami przemywanie odkarzaniem itd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej to nic groźnego. Być może to tylko zaczopowany gruczoł łojowy. Można próbować myć dokładnie zmianę mydlinami i np. odkażać spirytusem lub Rivanolem. W przypadku braku skuteczności wizyta u lekarza nieunikniona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość **
Czy jest to możliwe dotknięciem penisa przez rękę, która dotknęła sedesu ubikacji np. w miejscu publicznym? Bowiem dostałem tego samego przypadku dokładnie w tym samym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.