Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bercik

Przekłuty guzek na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bercik
Na moim penisie pojawił się guzek...przesuwał się pod skórą, gdy go dotykałem, lecz leżał na żyle i przesuwał razem z nią, więc pomyślałem że się zebrała np. ropa. przekłułem go zdezynfekowaną igłą i poleciała krew (troszkę, bardzo mało). Następnego dnia zauważyłem żółtawą wydzielinę w tej okolicy, gdy zdjąłem ją z dziury nad guzkiem, ścisnąłem go. Wypłynęło jej więcej, a guzek się wyraźnie zmniejszył. Teraz jest tylko maleńka narośl, ledwie wyczuwalna. Jak się jej pozbyć i co to w ogóle jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Mogło dojść do nadkażenia bakeryjnego uszkodzenej skóry podczas manewrów igłą. Radzę przemywać rivanolem, a w razie wątpliwości zgłosić się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bercik
Znów wrócił do poprzedniego rozmiaru, ale chodzi przede wszystkim skąd ten guzek, co to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Bez bezpośredniego badania nikt nie odpowie Panu na takie pytania. Jeśli Pana to niepokoi proszę wybrać się na kontrolę do lekarza, który po badaniu wyjaśni Panu co to może być. Prawdopodobnie to prosak czyli zaczopowany gruczoł łojowy.Czasami leczenie takich zmian jest uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.