Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle pleców w okolicy łopatek


Gość Danuta

Rekomendowane odpowiedzi

Od ok. 2 m-cy cierpię na duże dolegliwości bólowe pleców, a zwłaszcza mięśni i kości łopatkowych.Bardzo często ból ten rozchodzi się na boki lub przechodzi w przednią część klatki piersiowej.Chcę nadmienić , iż mam duże zmiany w kręgosłupie szyjnym i piersiowym, ale bóle łopatkowe dają się tak mocno we znaki, że nie pomagajążadne maści p/ bólowe i p/zapalne. Miewam również bardzo dziwny objaw o którym nawet wstydzę się pisać. Fakt jest taki , że u kobiet w moim wieku ( 53 lata )występują uderzenia gorąca, a ja miewam również bardzo silne uderzenia zimna ,które dają poczucie tego iż jestem wewnętrznie obładana lodem.Dodam też, że wyniki bad TSH i prolaktyna są prawidłowe.Przez te uderzenia zimna jestem ciągle przeziębiona i trudno jest mi się leczyć, bo jest to poprostu dziwny objaw. Proszę więc Pana Doktora o podpowiedź co może być przyczyną tych dolegliwości bólowych oraz skąd mogą brać się uderzenia zimna? Bardzo proszę o szybką odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może te objawy mogą być następstwem zmian w kręgosłupie. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z neurologiem. Możliwe, że zadecyduje o wykonaniu rezonansu magnetycznego kręgosłupa celem pogłębienia diagnostyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Mam 18 lat ten ból dokucza mi juz od 13 roku życia ciągle sie poglebia a lekarzy to nie obchodzi żyć nie umierać. Dodam ze nie stosowale żadnych używek brałem tabletki na stawy i nic nie pomoglo wiec co panie narzekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×