Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pawel

Ból i guzek w odbycie, zapalenie prostaty i kamica dróg moczowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawel
Witam. Mam 24 lata. 3 miesiace temu udalem sie do ogolnego z bolem w odbycie i wydzielina kalu jakby z woda z odbytu. Po zbadaniu palcem stwierdzil ze mam hemoroid przy ujsciu. Tyle ze ja hemoroidy juz mialem i to nie boli jak hemoroid a leki na hemoroidy nie pomagaja, wiec co to ? Dla swietego spokoju poprosilem o rektoskopie zeby to zbadac. Niestety czekam na nia do dzis bo sa kolejki. Tydzien po wizycie znow piekelny bol w odbycie i znow wizyta u lekarza. Tym razem po badaniu palcem stwierdzil ze mam zapalenie prostaty. Dostalem antybiotyki i po tygodniu bylo juz ok. Zrobilem usg calej jamy brzusznej i wszystko super. Problem w tym ze dziwne wydzieliny z odbytu nadal sa i kal zrobil sie dziwny. Raz jest jakby owczy raz plaski jakby przez jakies zwezenie przechodzil a raz cienki jak olowek. Wciaz czekam na rektoskopie az tu tydzien temu wstaje z rana i nie moge sie wysikac. w dodatku ostry bol mnie zlapal w lewej czesci brzucha promieniujacy do jader. Taki bol ze po scianach moglem chodzic. Pogotowie. Badanie moczu wykazalo krwiomocz. Dostalem 2 zastrzyki i bol jakby reka odjal odszedl. Wyslali mnie na tomografie drog moczowych z podejrzeniem kamienicy. Z wynikami udalem sie do swojego lekarza. Tomografia nic nie pokazala, zadnego kamienia. Moj lekarz stwierdzil ze to musial byc kamien w moim wieku i przy krwi w moczu na poziomie +4 to musial byc kamien. Teraz dodatkowy gdy ten ostry bol leewej strony brzucha ustal cos zaczelo sie dziac z moimi jadrami. Codziennie boli mnie prawe jadro i bol promieniuje do uda. Powiedzialem to lekarzowi a on jakby juz nie chcial sluchac co mi dolega. spisal raport i wyslal do lekarza gastrologa z prosba o opinie i decyzje dalszego postepowania. A mi od bolu w odbycie, zapalenia prostaty, guzka w odbycie, kamienicy drog moczowych, i teraz codziennego bolu jadra i dyskomfortu z tym zwiazanego, siada psycha i to tak siada, ze nie wiem ile jeszcze wytrzymam. dodam ze mam tez ciagle bole kregoslupa bez powodu i w roznych miejscach. Co ja mam robic? Ten koszmar ciagnie sie od 3 miesiecy. Co chwila cos nowego mi dochodzi, a ja juz nie wytrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej, aby Pana leczeniem zajął się i urolog i najlepiej proktolog. W chwili obecnej mogło jeszcze dojść do zapalenia jąder lub/i najądrzy. Bóle w plecach mogą być objawem zakażenia dróg moczowych (może drobnej kamicy). Nie wykluczone, że też ma Pan zmiany patologiczne w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa (do rozważenie badanie RTG). Co do problemów z odbytem i odbytnicą rzeczywiście dopiero badanie rektoskopowe może określić stan tych narządów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mar
Człowieku masz zapalenie gruczolu krokowego i to tyle biegiem do urologa ale oni ci nic nie pomoga Ja przechodzilem przez to samo a te sepy tylko ogoloca cie z kasy Jezeli jesteś z warszawy do idz do docenta szostka który jest urologiem wizyta z masazem kosztuje 100zl i trzeba przez pare miesiecy chodzic do niego 2 albo 3 razy w tygodniu telefon 22 613 27 90 on ci pomoze bo urolodzy zakatuja cie antybiotykamia dolegliwości albo ustapią na chwile albo w ogóle nie ustapia Docent leczy masazami gruczołu krokowego i to jest najlepsza zatajona i nie uzywana przez tych niby lekarzy metoda która na swiecie lecza tylko we francji a do tego kazdyw polsce weterynarz leczy tak psy z zapalenia Ja wiem ze to jest smieszne ale ja chodze przez miesiac i pomoglo mi bardzo a do wakacji powiedzial ze mnie wyleczy i to napewno o jest mój numer gg jak chcesz to sie odezwij to ci powiem co i jak 1912590 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adam
w szwajcari lecza zapalenie prostaty prominiami magnetycznymi ostatnio w chorzowie sport clinik zabieg 250 zl za drogi wydaje mi sie ale podobno pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość janusz
skuteczny podbno jest kuracja ziolami wilkacora achiote plus sandedegro kuracja dosyc droga ale mozna sprobowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość luk
no tak to bardzo przykra sprawa z ta choroba ja tez miałem podobne objawy ale po seri lekarst został bol w odbycie bo tego nie leczyłem a bol jader i podbrzusza prawie ustał został lekki dyskonfort. bolu kregosłupa juz nie mam i nadal czesto oddaje mocz i sprawnosc seksualna ma zaburzona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość luk
jak wam cos pomogło z tymi dolegliwosciami to napiszcie zrobie wszystko ze by sie ich pozbyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość norbert CHÓRZÓW
od paru tygodni mam problemy zaparciami-często oddaję kał ołówkowy z boleściami, oraz boleści w plecach i prominuję wzdłóż nogi-proszę o pomoc,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łysy
ja sie wyleczyłem...codziennie masaż prostaty, gorąca kąpiel, ćwiczenie mięśni kegla i dna miednicy, długie spacery, bieganie, masowanie stóp-mam do tego przyrząd, prostaforce, wywar z pokrzywy, lasery dwa razy w tygodniu, zastrzyki sterydowe w prostate raz w miesiacu, len soja olej z pestek dyni lipoken cynk, selen, witamia e aspiryna pylek pszczeli, witamina c wyciag z korzenia pokrzywy wyciag z afrykanskiej sliwy i palmy argentynskiej, unikac cukrow, zimna, owocow, dynia, cynk, herbata prostaflos, prostaforce, omnic, majamil, proscar, korzen łopianu,lisc maliny 1. Rad. Bardanae - korzeń łopianu 2. Rhiz. Tormentillae - kłącze pięciornika 3. Cort. Salicis - kora wierzby! 4. Rhiz. Caricis - kłącze turzycy piaskowej 5. Hb. Visci - ziele jemioły 6. Hb. Solidaginis - ziele nawłoci!!!!!!!!!!!!!!!!! 7. Stigmatis Maydis - znamię kukurydzy 8. Hb. Anserinae - ziele srebrnika 9. Hb. Thymi - ziele tymianku teraz jest już okej nie mam zalegania moczu, czestomoczu, bolow, z powrotem pije i pale i nic mi sie nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
Mam pytanie do Łysego , gdzie się leczyłes ,gdzie te zastrzyki i lasery,napisz cos wiecej, bo mam 29 lat i zapalenie prostaty przewlekłe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł.
Jeszcze raz do Łysego ,napisz mi szczególy gdzie sie leczyłes na zapalenie prostaty,napisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bogi

najlepszy sposob to picie wody i wlasnego moczu przez 3-4 dni zero jedzenia mozna jeszcze robic codziennie lewatywe 100% gwarancji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.