Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Malutki guzek, zgrubienie między penisem a udem po prawej stronie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
Witam Ostatnio przypadkiem odkryłem mały guzek, zgrubienie, obok, lekko nad penisem między nim a udem po prawej stronie. Ma on średnicce około 0,5 cm. Jest to badziej takie zgrubienie, nie wiem jak to określić, ale po drugiej stronie nie mam nic takiego. Czasami jak dotke to tak jakby jest wyczuwalny puls. Co to może być, układ limfatyczny, żyła, czy nasieniowód, co jest w tym miejscu? Czy to może być niebezpieczne, co z tym zrobić? Żaden ból nie jest odczuwalny. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Chciałbym dodać, że jak stoję znajduje się on idealnie na wysokości połowy objętości penisa między nim a udem. Mam nadzieję, że to coś pomoże. Jeszcze raz proszę o pomoc, trochę się wystraszyłem, przede wszystkim wogóle nie wiem co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez badania co to może być. Najlepiej w tej sprawie udać się bezpośrednio do chirurga. Być może to jakiś powiększony węzeł chłonny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maillot ol 2014
It*s very simple to find out any matter on web as compared to textbooks, as I found this piece of writing at this website.| maillot ol 2014 https://nvicadvocacy.org/aspnet_client/maillot-ol-pas-cher.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.