Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ala

Pobolewanie w sercu, nudności, osłabienie po operacji przepukliny pachwinowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ala
Ponad miesiąc miałam operacje na przepuklinę pachwinową z prawej strony.Było lepiej,zaś być może mnie owiało,albo dźwignęłam albo inna przyczyna,której nie znam,gdyż boli mnie zgrubienie,gdzie zakładana była siatka i okolice,nawet noga.Poza tym byłam u lekarza,który zapisał mi leki takie jak lignocainum hydochloricum 2% i keto spray forte i lepiej jak tydzien jak mnie boli,gdyż te leki nie pomagają biorę też lek Aulin i bez skutku.Lekarz powiedział,że powinno pomóc a tu nic.Zaś jak przestało po ponad tygodniu na trochę poczułam dziwne uczucie jak pobolewanie w sercu,nudności,osłabienie i podwyższona temperatura,gdyż szybko się męczę.Co mam robić?co może być powodem?Załamuję się i boję, że może jakaś nietolerancja siatki i znowu operacja.Bardzo dziękuję z góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala
Boli mnie również miejsce co był dren być może i od tego coś jest.Lekarz mówił,że dobrze się goi,ale niestety boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.