Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość hubert

Guz i guzki na języku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hubert
Witam od ok. roku po lewej stronie języka na przedniej jego cześci wyczułe zgrubienie na tzw. *oko* nic nie widać nie odczuwan bólu, po jakimś czasie także małe guzki a raczje grudki pojawiły sie na przednich częściach języka nie wiem czy to infekcja jamy ustniej , grzybica lub co gorsza rak. w internecie wyczytałem że może to być guz Abrikosowa nie wiem co mam robić i do jakiego lekarza sie udać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do laryngologa. Bez badania trudno powiedzieć co to za zmiana, ale najlepiej nie zwlekać. Oczywiście może to być zmiana łagodna, ale nie można wykluczyć choroby nowotworowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BM
i co to było? mam coś podobnego. W prawej przedniej ćwiartce języka- jak można tak opisać. Niebolesne zgrubienie w języku około 1cm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ramona
i ja też to mam.........w glebi mam dośc duze zgrubienie, cm od czubka takie malutkie, ruchome i twarde.....też sie boję, bo do tego od jakeigoś czasu boli mnei gardlo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michalina
Napisze ktoś czy był u lekarza z tymi guzkami? bo ją też u siebie zauważyłam i nie wiem co robić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.