Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jago

Guzek na ręku i pod pachą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jago
Witam! Mam pytanie: mój mąż w dwóch miejscach: pod pachą i na ręku po zewn. stronie, mniej wiecej w polowie pomiedzy nadgarstkiem a łokciem ma takie wyczuwalne i widoczne gołym okiem *gulki*, dwie- jedna na reku, jedna pod pacha. Skora na tych gulkach swobodnie sie porusza, nie sa one bolesne, wielkosc maja mniej wiecej jak orzech laskowy rozkrojony na pol. Ojciec męża też ma takie *coś* i na przedramieniu i pod pacha, u tescia jest to troche wiekszego rozmiaru. Prosze nakierowac mnie co to moze byc, myslalam o kaszakach ale czy to to? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej to nie kaszaki (nie taka lokalizacja). Być może to tłuszczaki, włókniaki lub gangliony. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do chirurga ogólnego. On po badaniu poda prawdopodobną diagnozę i zapewne zaproponuje zabiegowe usunięcie guzków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/galeria-chorob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.