Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Kiedy i czy używać pas przepuklinowy pachwinowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Witam. Mam 20 lat. Obserwuje od około 1-2 roku po prawej stronie pachwiny... widoczną ale raczej niewielką przepuklinę wielkości /trudno mi określić/ pestki śliwki węgierki. Wszystko było by wporządku ale podczas cieższej pracy czy dłuższego stania (około 2 godzin), pojawia się niepokojący ból, właśnie w tym miejscu. Znika po chwilowym odpoczynku. Podczas normalnego dnia i snu nie czuje bólu a nawet przepuklina całkowicie znika. Nie byłem z tą sprawą u lekarza, bo w internecie znalazłem pas przepuklinowy pachwinowy, który może zlikwidował by problem. Moje pytanie brzmi czy zakupić taki pas i założyć go podczas pracy? Czy konieczna jest wizyta u lekarza a może zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej skonstaktować się bezpośrednio z chirurgiem. Pas jest tylko rozwiązaniem tymczasowym. Konieczny jest jednak zabieg usunięcia przepukliny, ze względu na możliwość jej uwięźnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.