Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Angel

Nerki i zmiany torbielowate

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angel
Wlasnie wyszlam ze szpitala i po usg narzadow jamy brzusznej wyszlo ze w nerce lewej zmian torbielowata ok 37mm. z wtretem hyperechogenicznym zwapnieniem wewnatrz , przysciennie. UKM nerek niposzerzone. Pecherz slabo wypelniony.Chialabym dodac bo zerknelam do moich wczesniejszych badan ze w tej samej nerce wczesniej usg wykazalo ze mam kamien o srednicy ok 4mm. nastepny wynik usg robiony w 2007 usg pokazalo odbicia od struktur uwapnionych w tej samej nerce.Robilam teraz tez wyniki moczu i ciezar wlasciwy wynosi 1008. Widac ze nastepuja jakies zmiany w tej nerce a ja niestety odczuwam bol w plecach z uczuciem goraca i takim odczuciem promieniowania. Czy powinnam sie udac z tym zdjeciem usg do urologa czy nie powinno mnie to martwic.Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Skoro ma Pan dolegliwości związane z nerką i zmiana pojawiła się niedawno (poprzednie wyniki USG były całkiem inne) musi tym problemem zająć się urolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.