Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krzysiek

Białe grudki na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek
Witam mam podobny problem jak osoby piszące wcześniej, mianowicie mam drobne białe grudki na penisie, chciałem zapytać czy to po pewnym czasie znika i ewentualnie czy jest jakaś reguła w których miejscach występują te gródki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Są to prosaki. Powinny ustąpić samoistnie, nie ma skutecznego leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol
Witam, nie pamietam od kiedy mam takie jakby biale grudki ponizej pracia. Nie mam pojecia co to jest. Czytalem i probowalem odnalezc odpowiedz na roznego rodzaju forach, ale nie znalazlem odpowiedzi. Prosze o udzielenie pomocy. http://i47.tinypic.com/2z69zxh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alex
Witam ja też mam dokuczliwy problem!:( I nie wiem co to jest jest ich dużo przy wędziadełku! Są to białe kropki o średnicy 1mm. Nie wiem co z tym zrobić!? I czy dziewczynie to będzie przeszjadzać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jurek
Prosta sprawa. Te grudki na żołędziu to tzw. grudki perliste. Nic groźnego, ale i nic przyjemnego. Ja przynajmniej nie mogłem się do tego przyzwyczaić, dlatego sobie usunąłem i też polecam każdemu, bo to prosty zabieg laserowy. W Krakowie to robią w osteomedzie. Bardzo profesjonalnie i bez spinki. Było warto *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.