Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Syzyfowa praca

Zaczerwienienie po masturbacji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Syzyfowa praca
Witam mam taki problem ze po masturbacji z tylu skóry penisa (tj widok od dołu) po masturbacji wystepuje takie zaczerwienienie, ma ksztalt czerwonych punktow ktore ciagna sie w jednej linji az do konca penisa, ta linja pojawia sie tylko po masturbacji, nie boli mnie ani nic tylko nie wiem co to jest i czy to nie jest grozne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być wynik masturbacji. Jeśli nie występują przy tym inne dolegliwości to nie ma powodu do obaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Syzyfowa praca
nie no nic mnie ani nie szczypie ani nie piecze ani nic z jakis wyraźnych dolegliwosci, dziwi mnie to poniewaz zaczelo mi sie to robic jakis tydzien temu, wczesniej cos takiego nie wsykakiwalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleks
a co jeśli przy masturbacji na żyle która odchodzi od wędzidełka pojawi sie zaczerwienienie i opuchlizna i tzw. *stulejka * bedzie napuchnięta w kształcie guzika, skóra w okol żołędzia lekko nabrzmiała. Dodam że obwód mojego penisa zwiększył się i nie czuje bólu, lecz dyskomfort, pojawiło mi się to w mgnieniu oka, nie ma na tym żadnych osadów itd. Ile ten stan rzeczy może pozostać na moim penisie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.