Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość A

Ból penisa przy wzwodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość A
Witam, moim problemem jest ból penisa a konkretniej od jego spodu podczas wzwodu, ból pojawił się dosyć niedawno (jakiś 1 tydzień już) z tego co zdołałem zauważyć to ból ten podczas wzwodu usytuowany jest główni chyba w środkowej części długości penisa u jego spodu. Ból przejawia się tylko w momencie gdy penis jest w stanie wzwodu i jest uniesiony ku górze, gdy staram się go odchylić do dołu ból trochę ustępuje lub na chwile przestaje być odczuwalny. Podczas gdy penis nie jest w stanie wzwodu penis boli tylko podczas dotyku w odpowiednim miejscu. Proszę o pomoc, co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może to nadmierna bolesność napiętych mięśni przyczepiających prącie, może jakiś miejscowy stan zapalny. Trudno mi określić bez badania. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebastian
Mam to samo panowie , byłem nie dawno w szpitalu po wypadku gdzie założono mi cewnik , po zdjęciu go dokładnie mam ten sam problem jak Wy .. Ktoś coś poradzi .. Czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KRZYSZTOF 27
też to mam , ładna faza, podczas wzwodu boli mnie w żołądziu , i często oddaje mocz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jack.
Mnie boli gdy mi stanie po stosunku lub masturbacji, a jak sie podniece to bol przechodzi gdy stoi. No i generalnie po kilku numerkach tez boli. Czy każdy facet tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.