Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jarek

Ból członka przed wytryskiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarek
Podczas stosunku z kobieta jest wszystko pieknie do czasu kiedy juz jestem blisko i mam dojsc zaczyna mnie bolec zoladz no i mnie to blokuje przed samym orgazmem Ale po chwili odczekam przestaje bolec i znow odczuwam przyjemnosc i historia sie powtarza Nie zawsze tak mam podczas stosunku nieraz normalnie dochodze A podczas masturbacji w ogole tak niemam Czy to jest wina pozycji, predkosci stosunku czy to juz jest bardziej sprawa do leczenia urologicznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej proszę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z urologiem. Może są to kłopoty w budowie członka powodujące wyżej opisane problemy. Jeśli tak nie jest być może rzeczywiście problem leży w pozycji, partnerce lub psychice. Po badaniu urolog zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.