Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tomasz 24

Ból i pieczenie penisa przy stosunku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomasz 24
Tydzien temu probowalem wspolzyc z kobieta jestem prawiczkiem i gdy probowalem wlozyc to poczolem bul i wycofalem penisa i teraz mnie boli i piecze za dwa dni sprobowalem ponownie i udalo mi sie wlozyc do polowy macicy ale poczolem bol i musialem wycofac dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Bez badania się nie obejdzie. Trudno mi cokolwiek pisać w tej sprawie bez badania. Musisz udać się bezpośrednio do lekarza. Może problem też tkwić po stronie partnerki, a nie Twoim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomasz 24
jeszcze mysle sprobowac z inna kobieta moze to jest tak ze to problem partnerki a jak nie to sie zglosze wtedy a jezeli by byl problem ze strony partnerki to co by robila nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
A z czego ten bol wynikal? i pieczenie? może to wina wrazliwosci penisa jezeli jeszcze jestes prawiczkiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomasz 24
nie wiem juz co mam myslec pod woda jak ide sie kompac to nie piecze ani nie boli a u kobiety gdy chcem wlozyc zaczyna bardzo piec i bolec ze z bolu nie ogarniam i wycofuje sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
Idz to lekarza, pewnie szybko znajdzie powod, jakas Twoja nadwrazliwosc albo u partnerki nie takie *srodowisko*, a nuz ma jakas infekcje czy cos. W takich sprawach mozna gdybac sobie, trzeba sie zbadac i juz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomasz 24
bo jeszcze zastanawiam sie czy nic nie uszkodzila robiac *loda*przy tym tez bolalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomasz 24
ogolnie wiem ze jest zdrowa bo to jest moja sasiadka znamy sie od malego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej 25
Wczoraj chcialem uprawiac sex z moja kolezanka i zaczela robic mi tzw loda gdy zaczela go robic poczolem wielki bol i pieczenie i nie wiem od czego mnie piecze do dzis ze nie moge sie dotnac caly czas piecze i boli jestem prawiczkiem czy to dlatego ze nim jestem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej 25
i zastanawia mnie to czy mi to przejdzie ze bede mogl sie kochac i nie bedzie juz bolec ani szczypac ze dlatego tak sie dzieje ze mnie rozprawiczyla???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa i napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.